STAŇTE SA ŠAMPIÓNOM VO VYJEDNÁVANÍ

Ako sa vaša firma udržuje v dobrej vyjednávacej forme? Ako sa vám darí držať s ostatnými krok? Máte ten správny tím, stratégiu a zručnosti, ktoré vám nabudúce zaručia uzavretie dôležitej dohody? Akým spôsobom si vytvárate tie najlepšie šance na dosiahnutie tej najlepšej možnej dohody? Kto bol skutočným víťazom pri vašom ostatnom významnom vyjednávaní? Skúsení konzultanti zo spoločnosti Scotwork s vami ruka v ruke nájdu odpovede na tieto aj ďalšie dôležité otázky. Zdieľame s vami naše poznatky, vytvárame stratégie, zvyšujeme úroveň zručností a rozširujeme tak praktiky správnej praxe v celom podnikateľskom sektore. Aby ste boli konkurencieschopnejší.

DIAGNOSTIKA SCHOPNOSTÍ

Ako efektívne dokáže vaša firma vyjednávať? Nachádzate sa na úrovni bežného štandardu vo vašom odvetví, pod alebo nad ním? Naša diagnostika vám povie v čom ste skutočne dobrí a kde a ako môžete získať zo svojich vyjednávaní maximum.

Vyplňte náš dotazník

Zistite, či vaši ľudia majú to, čo majú silní a úspešní vyjednávači mať. Náš Negotiation Capability Survey, dotazník, skúmajúci úroveň vyjednávacích zručností, obsahuje 75 otázok, prostredníctvom ktorých zbiera detailné dáta naprieč vaším odvetvím. Výsledky potom tvoria základ detailnej diagnostickej správy, ktorá vám povie:

  • ako efektívne dokážu vaši ľudia vyjednávať
  • aké sú spoločné problémy, ktoré je nutné vyriešiť
  • aké máte medzery v kompetenciách či v tréningu
  • aké sú priority v rozvoji zručností
  • aká je potenciálna návratnosť investície do zdokonalenia vyjednávacích schopností
  • ako je na tom vaša firma v porovnaní s ostatnými

Ako ste na tom v porovnaní s konkurenciou?

Zaujímalo vás niekedy ako ste na tom v porovnaní s konkurenciou v kvalite vyjednávacích zručností? Náš dotazník už vyplnila široká škála partnerov z rôznych typov biznisu. To nám umožňuje porovnať vaše výsledky s podobnými firmami z rovnakého sektora, rovnakej veľkosti a geografických charakteristík. Porovnajte svoje výsledky s priemerom vo vašom odvetví aj s tými najlepšími. Zistite, kde ste svojich rivalov predbehli a kde potrebujete pridať. A čo je najpodstatnejšie, zistite, ktoré zručnosti potrebujete rozvíjať a aké stratégie používať, aby ste sa stali konkurencieschopnejším hráčom.

 

 

Ak chcete vedieť viac, kontaktujte našich konzultantov

KOUČING

Niektoré vyjednávania sú výzvou aj pre vašich najlepších vyjednávačov. Naši skúsení konzultanti sú pripravení kedykoľvek vám pomôcť, aby mohlo byť vaše vyjednávanie úspešné. Staneme sa súčasťou vášho tímu. Budeme vašich vyjednávačov koučovať individuálne, nacvičovať scenáre, pripravovať návrhy a viesť vás od začiatku až do konca.

Konkurenčná výhoda, ktorá pomáha víťaziť

Či už vyjednávate dôležitý kontrakt, schvaľujete globálnu dohodu alebo vstupujete do dialógu medzi vedením a odbormi, so Scotworkom vaši ľudia získajú konkurenčnú výhodu. Naši skúsení konzultanti vedia uplatniť rozsiahle know-how a expertízu, aby vám pomohli zdokonaliť sa v tomto remesle, precvičiť a doladiť vaše vyjednávacie schopnosti, aby napomáhali úspešnému uzatváraniu dohôd. Povedú vašich vyjednávačov, pohnú ich srdcom i rozumom a pretvoria ich zručnosti. Vyjednávanie, ktoré je podstatné pre vašu spoločnosť, stane sa skvelým obchodom aj pre vás samotných.

Ak chcete zistiť viac, kontaktujte nás

HODNOTENIE PO UZATVORENÍ DOHODY

Vyjednávanie sa skončilo. Usadil sa zvírený prach. Je čas ho zhodnotiť a postaviť sa k realite čelom. Dosiahli ste tú najlepšiu možnú dohodu? Neobetovali ste príliš veľa? Dalo sa získať ešte viac ústupkov? Zhodnotíme silné momenty a slabé miesta celého procesu, ako ste k dohode dospeli. Aby ste nabudúce dosiahli viac.

Buďte vždy pripravení na vyjednávanie

Možno je už neskoro meniť výsledok, ale zhodnotenie a poučenie sa zo svojho výkonu vám pomôže uspieť v ďalšom významnom rokovaní. Scotwork vám ozrejmí z nezávislej a odbornej prespektívy, čo sa stalo vo vyjednávacej miestnosti. Spätnou analýzou vášho vyjednávacieho procesu a jeho výsledkov vám krok po kroku osvetlíme, čo fungovalo a čo nie. Upozorníme na premárnené príležitosti a ukážeme, kde vám už menšia zmena kurzu mohla priniesť oveľa väčší zisk. Dáme vám presný návod, ako vašu hru zdokonalením vášhu prístupu, vyjednávacích techník a zručností zmeniť k lepšiemu. Dáme vašim ľuďom znalosti a zvýšime ich sebadôveru, ktorá im v pomôže získať z ďalších vyjednávaní viac.

 

Ak chcete zistiť viac, kontaktujte nás

Najnovší blog:

Not Going To

Don’t want to!!! Light at the end of the tunnel? Hope so, and not a train coming the other way. The revelation in the last few days about the success of not just one,...

Najnovší tweet:

Scotwork Slovensko
IPT Partners s.r.o. Ružová dolina 6
Bratislava
821 08
Slovensko
+421 2 5557 1134
info.sk@scotwork.com