Zaujímavosti

Máme čo povedať

Máte pravdu, ak si myslíte, že pokiaľ ide o vyjednávanie, tak s viac ako 38-ročnými skúsenosťami, 35 kanceláriami po celom svete a so 120 skúsenými a ostrieľanými vyjednávačmi, ktorí svoje úsilie venujú tejto téme, máme čo povedať.

Na niekoľkých nasledujúcich stránkach sme zhromaždili výber z našich myšlienok a tipov, ktoré vás zorientujú v zložitom a na prvý pohľad chaotickom svete vyjednávania. 

Tí z vás, ktorí sa zúčastnili niektorého z našich kurzov Umenie vyjednávať - ANS, spoznali už v tomto chaose poriadok. Možno by sa vám však zišiel teraz náš nadstavbový kurz Advancing Negotiation Skills 2 (Skills Builder).

Vpravo si môžete kliknúť na naše whitepapers alebo si prečítať niektorý z našich tipov, napr.: či sú ženy lepšími vyjednávačmi ako muži, alebo ako sa vysporiadať s agresívnym vyjednávačom, či o čestnosti pri vyjednávaní atď.

Tí z vás, ktorí ešte neabsolvovali niektorý z našich kurzov, môžu si prečítať, čo o nich hovoria naši účastníci kliknutím sem.

Dúfame, že tieto články zaujmú každého.

Každý týždeň píšeme Scotwork Blog, v ktorom nájdete naše názory na to ako vyjednávanie ovplyvňuje náš každodenný život a na problémy, ktorým musíme čeliť. Prihláste sa k odoberaniu nášho  blogu o vyjednávaní a my vám naše príspevky budeme posielať priamo do vašej e-mailovej schránky.